Choose language:  Lietuvių English

Specialty Packaging!

We can make any concept a reality thanks to our premier design staff and top of the line equipment. We will be glad to give you a quote and help bring your ideas into reality. You have many choices in designing cardboard displays and boxes

  • slides_01
  • slides_02
  • slides_03

About FEFCO codes

The International Fibreboard Case Code has been developed by FEFCO and ESBO as an official system to substitute long and complicated verbal descriptions of fibreboard case and packaging constructions with simple symbols internationally understood by all, regardless of language and other differences.

FEFCO is the European Standard for standard packaging solutions. If you order standard cardboard boxes and packing cases, you will soon become familiar with their FEFCO code!

Dėžės matmenys
Visuose brėžiniuose nurodyti vidiniai dėžučių matmenys ir išreiškiami tokiu būdu:
L x B x H (ilgis x plotis x aukštis).
Matmenys turėtų būti matuojami ant plokščio paviršiaus, matuojant nuo sulenkimo taško, tačiau nepamirštant medžiagos (sienelės) storio.

FEFCO 0200 Serija - Supjauto lakšto pakavimo dėžės
Šio tipo dėžės dažniausiai gaminamos su viena suklijuota ar susiūta dalimi arba juostele užklijuotu sujungimu ir turi viršutinius ir apatinius atlankus. Jos transportuojamos plokščios. Naudojimui paruošiamos - užlenkiant atlankus.

FEFCO 0300 Serija - Teleskopinio tipo pakavimo dėžės
Šio tipo dėžės sudarytos daugiau nei iš vieno lapo, turi kelias sudedamąsias dėžės dalis, kurios susideda viena į kitą. Galima pagaminti ir vieną pasirinktą detalę - dėžės pagrindą ar dėžės dangtį.

FEFCO 0400 Serija - Sulankstomo tipo pakavimo dėžės
Plačiau žinoma kaip vyniojamoji pakuotė. Paprastai susideda iš vieno gofruoto kartono lapo. Dvi ar daugiau sienelių dėžutėje ir dangtelis yra suprojektuoti taip, kaip dugno tęsinys. Pakuotės skirtos „apvynioti" pakuojamus daiktus, todėl ši pakuotė tinka baldams ir didelių matmenų gaminiams pakuoti. Kai kuriuose modeliuose naudojamos fiksavimo kilpos ar rankenėlės. Papildomi dėžės elementai gali būti pateikiami atskirai.

FEFCO 0500 Serija - Slystančio tipo pakavimo dėžės
Dažniau vadinamos kaip „įstumiamo", „rankovės" ar „voko" tipo pakavimo dėžės. Slystančio tipo pakavimo dėžės gaminamos iš kelių lapų . Pagamintos atskiros dėžės dalys (įdėklai ar vokai) komplektuojamos į vieną pakuotę - įstumiant jas vieną į kitą priešingomis kryptimis. Šiam tipui priklauso ir slankiojančios dalys, kurios gali būti pritaikomos ir kitiems katalogo tipams.

FEFCO 0600 Serija - Kieto tipo pakavimo dėžės
Kieto tipo pakavimo dėžės, kaip taisyklė, susideda iš dviejų šoninių detalių ir vienos pagrindinės, suformuojančios dugną ir viršutinę dėžės dalį. Prieš dėžės naudojimą reikalinga papildoma procedūra, šoninių detalių sujungimui su pagrindine susiuvant ar susegant kabėmis.

FEFCO 0700 Serija - Klijuoto tipo pakavimo dėžės

FEFCO 0900 Serija - Papildomi pakavimo elementai
Papildomi vidiniai dėžių elementai (atskiros detalės) - perdengimai, pertvaros, paminkštinimai, vidaus įdėklai, skirtukai ir t.t. - gali būti komplektuojami su dėžėmis arba kaip atskiri produktai.